Pre náročných priateľov psov

Premium, tailor-made nutrition for those who care enough to give the best“

 

Green Dog Food predstavuje prémiové krmivo zodpovedajúce vysokým nárokom súčasného vzdelaného a kritického spotrebiteľa. Pri jeho výrobe sú používané iba 100 % prírodé ingrediencie, všetky z lokálnych zdrojov. Žiadne z našich prísad neboli chemicky ošetrované, či geneticky modifikované a predstavujú to najlepšie, čo ponúka moderné britské farmárstvo. Všetky výrobky Green Dog Food sú vyrábané na britských ostrovoch. Žiaden z produktov neobsahuje časté zdroje alergénov, ktorými sú najmä sója, kukurica a pšeničný lepok.

GreenDogFood bolo založené v roku 2008 s ambíciou pripraviť jedinečné krmivo bez pridania syntetických minerálov a vitamínov a so všetkými benefitmi, ktoré ponúkajú prírodné prísady, s dôrazom na unikátny mix bioaktívnych byliniek. Veríme, že náš cieľ sa nám podarilo dosiahnuť a naše krmivo je jediným svojho druhu.

 

Prečo je to tak dôležité ?

Suché krmivá pre psy, ktoré sú bežne dostupné na trhu, sú v rôznej miere priemyselne upravované. Má to samozrejme svoje výhody aj nevýhody, ale hlavným znakom priemyselne spracovanej potravy (bez ohľadu na to, či sa jedná o potravu pre ľudí, alebo krmivo pre psov), je znehodnotenie mnohých živín v procese spracovania a potreba následného pridávania umelých vitamínov a minerálov. Žiaľ, pridávanie umelých vitamínov je príznačné aj pre mnohé značky, ktoré svoje výrobky označujú ako "bio" alebo dokonca "holistické".

Našim cieľom bolo vytvoriť krmivo, ktoré bude po všetkých stránkach pripravené v súlade s prírodou, podľa holistických príncípov, bez umelých aditív a živín. Našim cieľom bolo dokázať, že môže existovať zdravé krmivo, nezaťažujúce organizmus Vášho psa, naše životné prostredie ani Vašu peňaženku.

Sme rodinná firma z britského vidieckeho Norfolku, kde si vážime klasické hodnoty ako súdržnosť či poctivú prácu. Mäso aj zeleninu odoberáme z fariem z nášho okolia, kde poznáme majiteľov a ich rodiny.

Veríme, že v ponuke produktov Green Dog Food si nájdete to, čo ste vždy od krmiva očakávali. Výnimočnú kvalitu za férovú cenu.